DZIEŃ DZIECKA 2022

Wszystkim Dzieciom – tym małym, średnim i dużym, z okazji dzisiejszego Dnia Dziecka życzymy uśmiechu i radości na każdy dzień oraz dziecięcej wiary w rzeczy niemożliwe.

Niech każdy dzień będzie dla Was fascynującą przygodą.

Przedstawiamy fotorelację z obchodów Dnia Dziecka zorganizowanych przez Radę Rodziców.

Wszyscy uczniowie obecni w szkole mogli skorzystać z licznych atrakcji. Były dmuchańce, zawodowy sportowe z nagrodami dla najlepszych drużyn, Zumba poprowadzona przez profesjonalną instruktorkę oraz darmowe owoce, galaretki z truskawkami, lody, wata cukrowa i popcorn.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za organizację tego wyjątkowego wydarzenia. W szczególności dziękujemy Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Anecie Paszek oraz Pani Kindze Hilla- Majka i Pani Agnieszce Podolskiej za osobiste zaangażowanie i całodzienną pracę przy przygotowaniu smakołyków.

Składamy także podziękowania Panu Radosławowi Kwaśniewskiemu z Firmy Handlowej „U Kwaśniewskich” ze Starogardu Gdańskiego, który był sponsorem części naszej imprezy.

Dziękujemy również szkole Esta Fiesta – Szkoła tańca Zumba/Solo Latino/Salsation za poprowadzenie Zumby i wywołanie uśmiechu na twarzach naszych uczniów.

Małgorzata Sarnowska

A tak, na sportowo, uczniowie klas IV – VIII spędzili swoje święto.

Klasy IV – VIII brały udział w turniejach: w piłkę siatkową, rekreacyjnych, meczu w piłkę nożną, otrzymując nagrody rzeczowe za zajęte miejsca oraz dyplomy za udział w tych turniejach.