Akcja „Szlachetna Paczka” – i Ty możesz pomóc

Wieloletnią tradycją naszej Szkoły w okresie przedświątecznym jest pomoc ludziom najbardziej potrzebującym w ramach akcji „Szlachetna Paczka”.

W tym roku członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z Opiekunami Koła postanowili otoczyć pomocą Pana Bronisława.

Pan Bronisław jest osobą niepełnosprawną, utrzymującą się z zasiłku pielęgnacyjnego. Po odliczeniu opłat stałych, zostaje mu 310 zł miesięczne na utrzymanie.

Dzięki darom zarówno materialnym jak i datkom pieniężnym udało nam się zrealizować wszystkie marzenia Pana Bronisława.

Dziękujemy również koordynatorce całej akcji Pani Marii Krzywickiej oraz zaangażowanym nauczycielom: Pani Joannie Górskiej, Pani Marlenie Grefce, Pani Joannie Grzybek, Pani Joannie Porożyńskiej i Pani Marzenie Szopińskiej