Nagrody za aktywność w akcji „Aktywne Miasta”
We wtorek, 2 czerwca, Dyrektor Szkoły Pan Arkadiusz Kobierzyński wręczył uczniom, którzy wykręcili najwięcej kilometrów dla PSP1 w akcji Aktywne Miasta, nagrody i dyplomy. Nagrody ufundowała Rada Rodziców. I miejsce w klasach IV–VIII zajęła Livia Kazińska z klasy VIA, która przejechała 698 km. II miejsce w klasach IV–VIII zajął Franciszek Grzona z klasy VIA, który … Czytaj dalej