🏀🥉 Dnia 6 i 7 maja gościliśmy w naszej szkole brązowego medalistę Mistrzostw Świata w koszykówce 3×3 pana Paweł Pawłowskiego. „Lekcja z Mistrzem” odbyła się w ramach programu „Mały Mistrz” realizowanego w klasach Ia, Ic, Id, Ie, IIa, IIb oraz w IIId.
Pan Paweł spotkał się z uczniami na krótkiej prelekcji 🎤, w czasie której uczniowie wysłuchali porad na temat zdrowego stylu życia, motywacji do pracy oraz historii życia zawodowego sportowca 🏀. Był też czas na autografy ✍️ i zdjęcia 📸, można też było wziąć do ręki prawdziwe medale 🥇🥈🥉
Jednak najwięcej radości 😄 dał dzieciom trening z Mistrzem! 🏀🔥 To była prawdziwa Mistrzowska lekcja wychowania fizycznego 👏. Dwudniowe spotkania zakończył „prawdziwy mecz koszykówki” ⛹️♂️🏀 rozegrany między nauczycielem wychowania fizycznego panem Maciej Jatkowskim a Mistrzem Paweł Pawłowskim. Jak na Mistrzów przystało mecz zakończył się remisem i wręczeniem medali 🏅 przez Dyrektora Szkoły.










































