W kwietniu w Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II w Starogardzie Gdańskim (PSP6) odbyły się eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2026 🚸 pod patronatem Prezydenta Miasta Starogard Gdański.
Turniej miał na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, promowanie znajomości przepisów, właściwych zachowań na drodze, umiejętności udzielania pierwszej pomocy oraz popularyzację jazdy na rowerze 🚦🚲.
W wydarzeniu wzięły udział dwie drużyny z PSP1 👏. Serdecznie dziękujemy za udział, zaangażowanie i godne reprezentowanie szkoły
















