Poczet sztandarowy naszej szkoły wziął udział w uroczystych obchodach 8️⃣1️⃣ rocznicy zakończenia II wojny światowej.
Uczniowie z godnością reprezentowali społeczność szkolną, oddając hołd wszystkim bohaterom walczącym o wolność Ojczyzny oraz pamięć ofiar wojny.
Opiekunem pocztu sztandarowego jest Pan Łukasz Wiśniewski, który dba o przygotowanie uczniów oraz godne reprezentowanie szkoły podczas uroczystości patriotycznych.











