Wydarzenia

Dzień Ziemi-konkurs

Dnia 22 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi i tego dnia zostały ogłoszone wyniki IV konkursu dla klas 1-3 „Moja planeta Ziemia”. Celem konkursu było świętowanie Dnia Ziemi i

uwrażliwienie dzieci na potrzebę ochrony środowiska przyrodniczego. Konkurs był możliwością rozwijania kreatywności i warsztatu plastycznego wśród uczestników oraz okazją, aby zastanowić się jak możemy chronić przyrodę i klimat. Dyplomy oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców wręczyła wicedyrektor szkoły pani Joanna Porożyńska. Organizatorem konkursu była pani Magdalena Gramburg – opiekun Małego Samorządu Uczniowskiego.
Komisja konkursowa przyznała 18 wyróżnień. Wszystkim uczniom konkursu serdecznie gratulujemy 👏♥️🥰.