Z wielką radością informujemy, że tytuł „Przyjaciela Biblioteki Szkolnej” w roku szkolnym 2024/2025 otrzymują:
Lena Mierzejewska – klasa IV d
Karolina Haronek – klasa V c
Wiktoria Bukowska – klasa VI b
Dominika Mróz – klasa VIII c
Dziękujemy Wam za przyniesione książki!
Najlepsze Czytelniczki roku szkolnego 2024/2025:
Blanka Kodrycka – klasa III d
Agata Figura – klasa II c
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym! ![]()
![]()





