W tym roku szkolnym drugoklasiści brali udział w zajęciach nauki pływania. 🚿💦 Niektórzy z nich zdobyli kartę pływacką 🥇, wielu nauczyło się pływać 🐬, a co najważniejsze – nikt już nie boi się wody! 💙
Ostatnie zajęcia upłynęły na wspaniałej zabawie i radości ze wspólnie spędzonego czasu! 😄🎉
Brawo dla wszystkich naszych małych pływaków! 👏👏



































