„Wielki Maraton Czytelniczy” na poziomach klas IV-VI i VII-VIII

Zakończył się „Wielki Maraton Czytelniczy” na poziomach klas IV-VI i VII-VIII, którymi opiekowała się Biblioteka Szkolna. W Maratonie uczestniczyło 8710 uczniów z 12 województw z czego nagrodzonych zostało 1057 uczestników.

Z wielką dumą ogłaszamy, że na poziomie klas IV-VI laureatkami zostały – Dominika Mróz z klasy VI c i Lena Bączkowska z klasy V b. Dominika i Lena zdobyły prawie komplet punktów.

Natomiast na poziomie klas VII-VIII wyróżnienie otrzymała Pola Kuc z klasy VIII d.

Wszystkie wymienione osoby dostały zaproszenie na uroczyste wręczenie nagród do Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku dnia 6 czerwca.

Nagrodzonym gratulujemy, a wszystkim uczestnikom w naszej szkole dziękujemy za udział z nadzieją na dalsze sukcesy w naszym konkursie.

Zapisy już we wrześniu!

Barbara Aszyk-Kucharska